Norg —
Aan de rand van het bos, bij koffie- en theehuis de Bosrand, heb je de mogelijkheid om na een wandel- of fietstocht uit te rusten en te genieten van één van de verschillende soorten high tea’s.
Voor kleine gezelschappen wordt de high tea aan tafel geserveerd, voor grotere gezelschappen wordt er een buffet gemaakt. De high tea’s zijn enkel op reservering en variëren in prijs.
Koffie- en Theehuis de Bosrand
Donderseweg 7
9331 TB Norg
Tel. 0592-612098
Hoeveel sterren geef jij Koffie- en Theehuis de Bosrand?







Paula
Een arrangement gedaan met gratis koffie en thee met een heel assortiment aan sandwiches en scones etc.. Op de vraag van mij of ik ook cappucino mocht ipv gewone koffie werd zeer vriendelijk bevestigd; “ja hoor, dat kan ook”. Nou doe mij dat dan maar, (2x zelfs…)…..Tja en dan bij de eindafrekening de cappucino toch moeten te betalen en een liegende serveerster die vertelde aan haar bazin dat ze dat niet heeft tegen ons gezegd en dat de bazin voet bij stuk hield dat cappucino geen koffie is was wel een domper op de feestvreugde voor mij. De high tea was wel prima in orde, maar uiteindelijk was dit door deze toedracht wel 1x..nooit weer. Geen aanrader dus.